Przejdź do treści
WAKACJE

Wakacje w szkole

Jogorytmika, mindfulness, warsztaty kreatywne, aktywność na świeżym powietrzu i gry terenowe! I to wszystko w języku angielskim! Wzmocnij swoje dziecko w każdym obszarze! Zapraszamy na zajęcia w SP Popatrz Szerzej w Komornikach!  

Jeden termin (1-5 lipca 2024 r.), kameralna  grupa, profesjonalna kadra. Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. 

Dzień zaczynamy warsztatami jogorytmiki. Czyli połączenie jogi i rytmiki, według autorskiego programu Katarzyny Tabaczyńskiej oraz Izabeli Blum- Malinowskiej.

Następnie po przerwie śniadaniowej zapraszamy dzieci na kreatywne warsztaty mindfulness, znane również jako trening uważności. Wciągniemy dzieci w wir tworzenia, które pomaga w redukcji stresu i poprawie zdrowia psychicznego. Mindfulness poprawia koncentrację, zmniejsza lęk i poprawia ogólne samopoczucie.

Wszystkie warsztaty prowadzone będą w języku angielskim! Jeden z nauczycieli będzie używał jedynie języka obcego, drugi wspomoże te dzieci, które będą czuły się niekomfortowo bez języka polskiego. 

Druga część dnia to intensywne aktywności ruchowe na dworze. Tory przeszkód, elementy gimnastyki, judo i sportów zespołowych. Jeśli pogoda dopisze to również moc wodnych atrakcji! 

Wisienką na torcie będzie detektywistyczna gra terenowa, w której dzieci będą musiały rozwikłać zagadkę skradzionego tankdramu…  

Koszt 649 zł/ os. obejmuje profesjonalną opiekę oraz udział w warsztatach i zajęciach w godzinach 7:30- 16:00.

W godzinach od 7:30- 9:00 oraz 14:00-16:30 zmniejszamy aktywność wychowawców i dajemy czas na spędzenie młodym ludziom czasu “po swojemu”. Będzie przestrzeń na swobodną zabawę, odpoczynek, dyskusje czy kreatywność. Co kto lubi. 

Wyżywienie we własnym zakresie (możliwość zamówienia obiadu z cateringu).

ZAPISY: biuro@popatrzszerzej.org, p. Kasia: 696421232.